Mobil: +421 (0)907 432 335 | E-mail: info@barn-door.sk

Posuvné dvere BarnDoor si jednoducho obľúbite

Dvere sú našou súčasťou skoro každý jeden deň. Otvárame, zatvárame a hlavne cez ne prechádzame do iných priestorov. Predstavte si ale, že vaše dvere nebudú len súčasťou bytu, ale jeho dominantou.

Využitie interiérových posúvných dverí BarnDoor

Inštalovanie zasúvacích dverí BarnDoor do bytu, mení celkový dojem z miestnosti.

Aj dvere sa dajú vidieť inak. Jednoduché a funkčné riešenie s progresívnym dizajnom. Posuvné dvere BarnDoor šetria priestor, pretože sa zasúvajú popri stene, čiže úplne odstraňujú pôdorysný priestor otvoreného dverového krídla pri otváraní. Naše zasúvacie dvere BarnDoor sú využiteľné kdekoľvek do spálne, šatne, kúpeľne, chodby, kuchyne, jednoducho všade, kde potrebujete vyriešiť problém s priestorom interiérových dverí.

Na Slovensku ručne vyrobené interiérové posuvné dvere na stenu spolu s kovaním a posuvmi tvoria jedinečnú kombináciu na zabezpečenie kvalitného, moderného a funkčného výrobku. Každý jeden kus je jedinečný, konzultovaný s klientom na mieru, či ide o klasický, rustikálny, moderný alebo v kombinácii.

Drevené posuvné dvere

Posuvné dvere Barndoor

Keď premeníte funkčný doplnok na unikátnu dominantu.

Niektoré dvere dokážete vynechať alebo nahradiť, ale v žiadnom prípade nie zasúvacie dvere Barndoor. Je možné, aby existovali domy bez interiérových dverí? Je, ale je to škoda. Dvere sú totiž nielen dekoračným doplnkom, ale najmä funkčnou časťou domu alebo bytu. Otvárame ich, zatvárame, prechádzame cez ne do ďalších priestorov, dostaneme sa cez ne von alebo dnu. Vytvárajú pre nás samostatný priestor, pocit bezpečia a toľko potrebné súkromie.

Predstavte si však, že vaše dvere nebudú len súčasťou priestorov, ale stanú sa dominantným prvkom bytu alebo domu, ktorý ohúri každého návštevníka. Presne takýmto typom dverí sú posuvné dvere Barndoor. Sú spoľahlivé, šetria priestor a vytvárajú unikátny dizajn.

Posuvné interiérové dvere Barndoor si jednoducho zamilujete

Premeňte váš interiér na útulný domov pomocou zasúvacích dverí Barndoor. Už sú preč časy keď dvere plnili iba štandardnú funkciu otvárania a zatvárania. V dnešnom svete dokážu dvere zmeniť celkový vzhľad a dojem z miestnosti. Zo strohého priestoru vykúzlia útulný domov. Z fádneho domu urobia luxusnú vilu.

KONTAKTUJTE NÁS

Páčia sa vám posuvné dvere BarnDoor?

Vypracovanie cenovej ponuky zdarma a nezáväzne.

Prečo použiť posuvné dvere na stenu namiesto klasických?

Ak chcete ušetriť priestor, je vhodné použiť namiesto klasických dverí dvere zasúvacie alebo posuvné. Posuvné dvere na stenu riešia nielen problém s hlasným zatváraním a búchaním dverí, ale tým, že sa zatvárajú popri stene, nevytvárajú „hluchý prázdny kút“ v priestore za nimi. Navyše vyzerajú luxusne, priťahujú pozornosť a zaplnia nudné holé steny. Zárubňa dverí vyzerá podobne ako pri klasických typoch dverí. Posuvný mechanizmus je umiestnený nad zárubňou. Nepôsobí však rušivo, pretože je vkusne ukrytý za garnižou, ktorá dotvára unikátny vzhľad zasúvacích dverí.

Podlahová časť je bez vodiaceho mechanizmu a tak vďaka použitiu iba jedného vodiaceho tŕňa zostáva priechod voľný, bez prahu alebo lišty, ktorá by rušila jednoliatosť podlahy. Vodiaci tŕň je veľmi nenápadný, a tak nepôsobí rušivo ani nebráni ľahkému bezbariérovému prechodu medzi jednotlivými miestnosťami.

Interiérové zasúvacie dvere

Slovenský výrobok presne na vašu mieru

Bojíte sa, že vám nebudú sedieť? Nechajte si vyrobiť posuvné dvere na mieru, presne zhotovené pre vaše priestory a podľa vášho vkusu. A to všetko priamo na Slovensku! Ručne vyrobené interiérové dvere v kombinácii s kovaním a posuvmi zabezpečujú kvalitné a bezpečné prevedenie otváracej a zatváracej funkcie. Vďaka domácej slovenskej výrobe s vami odkonzultujeme každý detail výroby a v prípade potreby servisu, sme tu vždy pre vás.

Aké typy a druhy ponúkame?

Vyrábame dvere pre plnú spokojnosť našich zákazníkov. Dokážeme vyrobiť posuvné dvere na stenu nielen do obývacej izby alebo spálne, ale aj do kuchyne, chodby, šatne alebo dokonca do kúpeľne. Ponúkame výrobu klasického, rustikálneho alebo moderného typu dverí. Mnoho zákazníkov však volí práve kombináciu viacerých typov, a preto sú každé dvere jedinečné, unikátne a na mieru. Všetky možnosti vždy konzultujeme s klientom a na základe jeho požiadaviek sa púšťame do výroby.

ODPORÚČANÍ STOLÁRI PRE VÝROBU BARNDOOR POSUVNÝCH DVERÍ

Mapa stolár Valaská

Bonsoft sk, s.r.o.

Stolársky majster Michal Kováč

Miesto

Záhradná 51/11, 976 46 Valaská

Používané drevo

smrek, dub, buk, jelša

Približná cena (smrek, 200 x 80)

Kontakt

+421 (0)903 296 747