Mobil: +421 (0)907 432 335 | E-mail: info@barn-door.sk

Doplnky na posuvné dvere BarnDoor si jednoducho obľúbite

Doplnky na posuvé dvere

Hoci už samotné posuvné dvere Barndoor plnia dominantnú funkciu v byte či dome, dokážeme ich pre vás urobiť ešte príťažlivejšími. Ako je to možné? Pomocou doplnkov. Ku dverám vyrábame rôzne typy madiel, ozdobných krúžkov k posuvom, unikátny ozdobný roh a tiež funkčné spomaľovacie a zaisťovacie mechanizmy.

V ponuke máme 9 druhov madiel v nerezovej a čiernej farbe. Veľkosť a hrúbku si vyberiete presne na mieru podľa typu dverí, ich povrchovej úpravy a vášho vkusu. Pokiaľ patríte ku náročnejším zákazníkom, radosť vám urobí aj výber z 12 druhov ozdobných krúžkov k posuvom. U nás nájdete krúžky s jednoduchším dizajnom, ale aj tie zložitejšie a okrasnejšie.

Kovanie na posuvné dvere

Vďaka ozdobným krúžkom zasúvacie dvere Barndoor zaujmú každého návštevníka a celkovo vylepšia dizajn dverí. Ozdobný roh ku dverám zaujme už na prvý pohľad a vynikajúco doplní každý rustikálny alebo iný okrasnejší štýl.

KONTAKTUJTE NÁS

Páčia sa vám posuvné dvere BarnDoor?

Vypracovanie cenovej ponuky zdarma a nezáväzne.

Zasúvacie dvere na stenu však neplnia iba ozdobnú funkciu, ale najmä zatváraciu otváraciu, o čom svedčií i fakt, že medzi najčastejšie využívané doplnky patria práve spomaľovacie a zaisťovacie mechanizmy. Sú vyrobené tak, aby boli nielen spoľahlivé, ale aj vysoko funkčné. Vďaka nim sa nemusíte báť prílišného hluku alebo nežiadaných pohybov dvier.

Posuvné dvere Barndoor a ich doplnky sú jednoducho vytvorené tak, aby naplnili všetky vaše potreby a nároky.

e-Shop Doplnky na posuvné dvere

Madlo dekorované

Madlo BarnDoor

Madlo 1 celková dĺžka = 148mm

Madlo 2 celková dĺžka = 115mm

Madlo 3 celková dĺžka = 127mm

Madlo 4 celková dĺžka = 175mm

Madlo 5 celková dĺžka = 165mm

Madlo 6 celková dĺžka = 225mm

Madlo 7 celková dĺžka = 260mm

Cena za 1 ks vrátane DPH

9 € objednajte si!

Stiahnite si celý CENNÍK doplnkov BarnDoor